CFM14JA4M70
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CFM14JA4M70
Beschreibung:
RES 4.7M OHM 5% 1/4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient 0/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 MOhms
Series CFM
Power (Watts) 0.25W, 1/4W