CFM14JT82K0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CFM14JT82K0
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 82K OHM 5% 1/4W AXIAL
Auf Lager : 23240
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient 0/ -500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 82 kOhms
Series CFM
Power (Watts) 0.25W, 1/4W