CFM25S480
Cincon Electronics Co. LTD
Produkt-Nr.:
CFM25S480
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 48V 25W
Auf Lager : 43
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Approval Agency CE, cURus, FCC, Nemko
Voltage - Output 1 48V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.10" W x 0.98" H (50.8mm x 27.9mm x 24.9mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 520mA
Number of Outputs 1
Series CFM25S (25W)
Power (Watts) 25 W
Type Open Frame
Line Regulation ±1%
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 87%
Standard Number 60335-1; 60950-1; 62368-1
Mfr Cincon Electronics Co. LTD
Features Universal Input
Load Regulation ±1%
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC