Zuhause / Ceramic Capacitors / CGA2B3X7S2A222M050BB
minImg
CGA2B3X7S2A222M050BB
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CGA2B3X7S2A222M050BB
Beschreibung:
CAP CER 2200PF 100V X7S 0402
Auf Lager : 27374
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient X7S
Series CGA
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Thickness (Max) 0.022" (0.55mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 2200 pF