Zuhause / Ceramic Capacitors / CGA3E2X7R1H222K080AD
minImg
CGA3E2X7R1H222K080AD
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CGA3E2X7R1H222K080AD
Beschreibung:
CAP CER 2200PF 50V 0603 EPOXY
Auf Lager : 6380
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC, Epoxy
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 2200 pF