Zuhause / Ceramic Capacitors / CGA3E3X8R1E224K080AB
minImg
CGA3E3X8R1E224K080AB
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CGA3E3X8R1E224K080AB
Beschreibung:
CAP CER 0.22UF 25V X8R 0603
Auf Lager : 7121
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient X8R
Product Status Active
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.037" (0.95mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 0.22 µF