Zuhause / Ceramic Capacitors / CGA5H2NP02A822J115AA
minImg
CGA5H2NP02A822J115AA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CGA5H2NP02A822J115AA
Beschreibung:
CAP CER 8200PF 100V NP0 1206
Auf Lager : 1626
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Series CGA
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 8200 pF