CH02016-180RGFTA
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
CH02016-180RGFTA
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
02016
Beschreibung:
CH 02016 180U 2% F TR100 E2
Auf Lager : 364
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.019" L x 0.015" W (0.48mm x 0.39mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 02016
Resistance 180 Ohms
Series CH
Power (Watts) 0.03W, 1/32W