CH0603-100RFNT
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
CH0603-100RFNT
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
0603
Beschreibung:
RES CH 0603 THIN FILM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.63mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 100 Ohms
Series CH
Power (Watts) 0.125W, 1/8W