CHF9838CBF12R5R
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CHF9838CBF12R5R
Hersteller:
Bourns Inc.
Beschreibung:
RES CHAS MNT 12.5 OHM 5% 250W
Benutzer handbuch
Function Termination
Package / Case Flat Box, Terminator
Mfr Bourns Inc.
Frequency 0Hz ~ 3GHz