CIC21P601NE
Samsung Electro-Mechanics
Produkt-Nr.:
CIC21P601NE
Beschreibung:
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 150mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CIC21
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1A