CIG32H2R2MNE
Samsung Electro-Mechanics
Produkt-Nr.:
CIG32H2R2MNE
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 1.6A 125MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.9A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
DC Resistance (DCR) 125mOhm
Inductance 2.2 µH