CJ1W-PD025
Omron Automation and Safety
Produkt-Nr.:
CJ1W-PD025
Beschreibung:
POWER SUPPLY MODULE 24V
Auf Lager : 113
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 55°C
Ingress Protection -
Termination Style Screw Terminal
Approval Agency CE, cULus, Lloyd, NK
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Weight 11 lbs (5 kg)
Series CJ1W
Number of Outputs and Type -
Type Power Supply Module
For Use With/Related Products CJ Series
Number of Inputs and Type -
Voltage - Supply 24VDC
Mfr Omron Automation and Safety
Features Output Capacity (5VDC, 5A, 25W)