CK45-B3DD221KYNNA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CK45-B3DD221KYNNA
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
CAP CER 220PF 2KV RADIAL
Auf Lager : 2108
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.374" (9.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.217" Dia (5.50mm)
Temperature Coefficient B
Product Status Active
Ratings -
Series CK45
Package / Case Radial, Disc
Thickness (Max) -
Mfr TDK Corporation
Capacitance 220 pF