CK45-B3DD331KYGNA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CK45-B3DD331KYGNA
Beschreibung:
CAP CER 330PF 2KV RADIAL
Auf Lager : 1292
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.374" (9.50mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.217" Dia (5.50mm)
Mfr TDK Corporation
Capacitance 330 pF