CKR22BX822KR
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
CKR22BX822KR
Beschreibung:
CAP CER 8200PF 100V BX 2-DIP
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) 0.175" (4.45mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.325" (8.25mm)
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Temperature Coefficient BX
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 8200 pF
Features -
Failure Rate R (0.01%)