CL10A226MO7JZNC
Samsung Electro-Mechanics
Produkt-Nr.:
CL10A226MO7JZNC
Beschreibung:
CAP CER 22UF 16V X5R 0603
Auf Lager : 1762545
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Thickness (Max) 0.031" (0.80mm)
Mfr Samsung Electro-Mechanics
Capacitance 22 µF