CL2-5.0R-12
Signal Transformer
Produkt-Nr.:
CL2-5.0R-12
Hersteller:
Signal Transformer
Beschreibung:
PWR XFMR LAMINATED 5VA TH
Auf Lager : 312
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Center Tap No
Termination Style PC Pin
Height - Seated (Max) 34.90mm
Voltage - Primary 115V, 230V
Voltage - Isolation 4000Vrms
Secondary Winding(s) Single
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 41.30mm L x 36.50mm W
Product Status Active
Current - Output (Max) 420mA
Weight 0.37 lb (167.83 g)
Primary Winding(s) Dual
Series CL2
Type Laminated Core
Power - Max 5VA
Mfr Signal Transformer
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) 12V