CL21C561JBANNNC
Samsung Electro-Mechanics
Produkt-Nr.:
CL21C561JBANNNC
Beschreibung:
CAP CER 560PF 50V C0G/NP0 0805
Auf Lager : 78378
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Obsolete
Ratings -
Series CL
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.030" (0.75mm)
Mfr Samsung Electro-Mechanics
Capacitance 560 pF