CL31B104KEHSFNE
Samsung Electro-Mechanics
Produkt-Nr.:
CL31B104KEHSFNE
Beschreibung:
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Auf Lager : 1571618
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series CL
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.071" (1.80mm)
Mfr Samsung Electro-Mechanics
Capacitance 0.1 µF