CL32B106KAJNNWE
Samsung Electro-Mechanics
Produkt-Nr.:
CL32B106KAJNNWE
Beschreibung:
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient X7R
Product Status Active
Ratings -
Series CL
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Mfr Samsung Electro-Mechanics
Capacitance 10 µF