Zuhause / Circuit Breakers / CLB-133-11A5N-B-E/13
minImg
CLB-133-11A5N-B-E/13
Carling Technologies
Produkt-Nr.:
CLB-133-11A5N-B-E/13
Beschreibung:
CIRCUIT BREAKER
Benutzer handbuch
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CE, cUL, TUV, UL1077, UL1500
Current Rating (Amps) 13A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series CLB
Voltage Rating - DC 32 V
Voltage Rating - AC 250 V