CLF10040T-470M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CLF10040T-470M
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 1.3A 150 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.382" W (10.00mm x 9.70mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
DC Resistance (DCR) 150mOhm Max
Inductance 47 µH