CLF12555T-101M-D
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CLF12555T-101M-D
Beschreibung:
FIXED IND 100UH 1.3A 228MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 2.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.230" (5.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.476" W (12.50mm x 12.10mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 228mOhm Max
Inductance 100 µH