Zuhause / Fixed Inductors / CLF6045NIT-4R7N-D
minImg
CLF6045NIT-4R7N-D
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CLF6045NIT-4R7N-D
Beschreibung:
FIXED IND 4.7UH 3.1A 30 MOHM SMD
Auf Lager : 22825
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 3.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 3.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 4.7 µH