CLF7045T-101M-CA
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CLF7045T-101M-CA
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 100UH 750MA 396MOHM SM
Auf Lager : 410
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 396mOhm Max
Inductance 100 µH