CLF7045T-680M
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
CLF7045T-680M
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 950MA 252MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 950 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
DC Resistance (DCR) 252mOhm Max
Inductance 68 µH