CLM0E03120
Siemens
Produkt-Nr.:
CLM0E03120
Beschreibung:
CONTACTOR LTG M-HELD,100A,3NO,OP
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Coil Power 900VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 100 A
Product Status Active
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Mfr Siemens
Coil Voltage 120VAC
Must Operate Voltage 102 VAC