CLM2D03120
Siemens
Produkt-Nr.:
CLM2D03120
Beschreibung:
CONTACTOR LTG M-HELD,60A,3NO,N12
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Coil Power 410VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 60 A
Product Status Active
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Mfr Siemens
Coil Voltage 120VAC
Must Operate Voltage 102 VAC