CLS62NP-150NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CLS62NP-150NC
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 572MA 291MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 572 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.268" L x 0.260" W (6.80mm x 6.60mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 291mOhm Max
Inductance 15 µH