CLT32-17N
EPCOS - TDK Electronics
Produkt-Nr.:
CLT32-17N
Paket:
4-SMD
Beschreibung:
CLT32-17N 17NH
Auf Lager : 12454
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 165°C
Current - Saturation (Isat) 60A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 45 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 4-SMD
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 0.39mOhm
Inductance 17 nH