CLT62F-2.5M20
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
CLT62F-2.5M20
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
SLIT WRAP 0.664" X 2500' BLACK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 50°C
Color Black
Material Polyethylene (PE)
Liquid Protection -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Type Attributes Slit Harness
Series CLT
Type Slit Wrap
Length 2500' (762.00m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.664" (16.87mm)
Environment Protection -
Mfr Panduit Corp
Diameter - Outside, Non-Expanded 0.847" (21.51mm)
Abrasion Protection Abrasion Resistant
Diameter - Inside, Expanded -
Wall Thickness 0.007" ~ 0.020" (0.18mm ~ 0.51mm)