Zuhause / Crystals / CM309A33.3333MABJT
minImg
CM309A33.3333MABJT
Citizen Finedevice Co Ltd
Produkt-Nr.:
CM309A33.3333MABJT
Beschreibung:
CRYSTAL 33.3333MHZ 18PF SMD
Auf Lager : 520
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.181" (4.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.528" L x 0.200" W (13.40mm x 5.08mm)
Product Status Obsolete
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series CM309A
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SOJ, 2.85mm pitch
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Frequency 33.3333 MHz