Zuhause / Crystals / CM41532768DZCT
minImg
CM41532768DZCT
Citizen Finedevice Co Ltd
Produkt-Nr.:
CM41532768DZCT
Beschreibung:
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Auf Lager : 26005
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Load Capacitance 9pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.161" L x 0.059" W (4.10mm x 1.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 70 kOhms
Ratings -
Series CM415
Type kHz Crystal (Tuning Fork)
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Citizen Finedevice Co Ltd
Frequency 32.768 kHz