CM453232-101KL
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CM453232-101KL
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
1812
Beschreibung:
FIXED IND 100UH 110MA 8 OHM SMD
Auf Lager : 26050
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 40 @ 796kHz
Height - Seated (Max) 0.134" (3.40mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 110 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings -
DC Resistance (DCR) 8Ohm Max
Inductance 100 µH
Series CM45
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 8MHz