CMD6D11BNP-151MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CMD6D11BNP-151MC
Beschreibung:
FIXED IND 150UH 180MA 3.1OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 210mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 180 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.1Ohm Max
Inductance 150 µH