CMF16-393800
Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
CMF16-393800
Hersteller:
Triad Magnetics
Beschreibung:
COMMON MODE INDUCTOR - L = 39MH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1.21Ohm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.965" L x 0.571" W (24.50mm x 14.50mm)
Height (Max) 0.531" (13.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CMF
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 800mA
Voltage Rating - AC 250V
Mfr Triad Magnetics
Features -
Filter Type -
Package Bulk
Inductance @ Frequency 39 mH @ 10 kHz