CMF23H-153191
Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
CMF23H-153191
Hersteller:
Triad Magnetics
Beschreibung:
COMMON MODE INDUCTOR - L = 15MH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 310mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.043" L x 0.976" W (26.50mm x 24.80mm)
Height (Max) 0.551" (14.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CMF
Voltage Rating - DC -
Package / Case Horizontal, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 1.9A
Voltage Rating - AC 250V
Mfr Triad Magnetics
Features -
Filter Type -
Package Bulk
Inductance @ Frequency 15 mH @ 10 kHz