CMF5517K400BEEB
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CMF5517K400BEEB
Beschreibung:
RES 17.4K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 17.4 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W