CMF604R5300FKEK
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CMF604R5300FKEK
Beschreibung:
RES 4.53 OHM 1W 1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.53 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 1W