CMF605K6200FKR670
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CMF605K6200FKR670
Beschreibung:
RES 5.62K OHM 1W 1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 5.62 kOhms
Series CMF
Power (Watts) 1W