CMF65147R00FKEK
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
CMF65147R00FKEK
Beschreibung:
RES 147 OHM 1.5W 1% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 147 Ohms
Series CMF
Power (Watts) 1.5W