CML0306-2N7-CNH
Delta Electronics/Cyntec
Produkt-Nr.:
CML0306-2N7-CNH
Paket:
0201
Beschreibung:
FIXED IND 2.7NH 500MA 230MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 4 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±0.2nH
Current Rating (Amps) 500 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.61mm x 0.31mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0201
Ratings -
DC Resistance (DCR) 230mOhm Max
Inductance 2.7 nH
Series CML0306
Type Thin Film
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Frequency - Self Resonant 6GHz