CML223J100
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
CML223J100
Beschreibung:
CAP CER 0.022UF 100V C0G/NP0 RAD
Auf Lager : 319
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) 0.360" (9.14mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Product Status Active
Ratings -
Series CML
Package / Case Radial
Thickness (Max) -
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 0.022 µF