CMP1206AFX-3300ELF
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CMP1206AFX-3300ELF
Paket:
1206
Beschreibung:
RESHIGHPOWERA 1206 330R 1% 3/4W
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 Ohms
Series CMP-A
Power (Watts) 0.75W, 3/4W