CMP2010-FX-1004ELF
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CMP2010-FX-1004ELF
Paket:
2010
Beschreibung:
RESHIGHPOWER 2010 1M 1% 1W TC100
Auf Lager : 1381
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 1 MOhms
Series CMP
Power (Watts) 1W