CMP7512P1N42
SmartMag®
Produkt-Nr.:
CMP7512P1N42
Hersteller:
SmartMag®
Beschreibung:
MAGNET 0.750"D X 0.125"THICK RND
Auf Lager : 100
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 4
Benutzer handbuch
Operating Temperature 82.2°C
Series SmartMag®Max-Attach®
Shape Round
Magnetization Diametric
Gauss Strength -
Size 0.750" Dia x 0.125" H (19.05mm x 3.18mm)