CMR04F131GPDM
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
CMR04F131GPDM
Beschreibung:
CMR MICA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.358" (9.10mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 0.150" (3.80mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.382" L x 0.201" W (9.70mm x 5.10mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 130 pF