CMR06F332JPDM
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
CMR06F332JPDM
Beschreibung:
CMR MICA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Tolerance ±5%
Lead Spacing 0.350" (8.90mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.681" L x 0.291" W (17.30mm x 7.40mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 3300 pF