CMR07F752GPDM
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
CMR07F752GPDM
Beschreibung:
CMR MICA
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.882" (22.40mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 0.425" (10.80mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.791" L x 0.311" W (20.10mm x 7.90mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 7500 pF